Při prodeji svého rodinného domu jsem spolupracoval s paní Nepožitkovou, která mi připravila atraktivní možnosti úpravy interiéru. Sám jsem byl překvapen, jak málo stačilo k úspěšnému prodeji. Rodinný dům jsem prodal za vyšší cenu, než jsem původně požadoval.
Marek, Horka nad Moravou

Svůj byt jsem nabízela k prodeji několik měsíců. Ale teprve ve spolupráci s Ing. Nepožitkovou se mi podařilo byt úspěšně prodat. V bytě byly provedeny úpravy a všechny místnosti vypadaly velice dobře. Děkuji.
Ludmila, Olomouc

Nedovedla jsem si moc představit, co se pod službou home staging skrývá, službě jsem z počátku moc nevěřila. Několik měsíců jsem se pokoušela byt bezúspěšně prodat. Díky paní Nepožitkové můj byt prokoukl a během měsíce se prodal. Úpravy v bytě byly jednoduché, žádné další náklady mi nevznikly. Jednouchá proměna však byla ohromující.
Petra, Olomouc

Byt v Hranicích jsme nabízeli pět měsíců bez úspěchu. Paní Nepožitková je moje kamarádka a tak mi byt upravila podle zásad home stagingu. Já i manžel jsme byli překvapeni, jak jednoduchým způsobem šel byt zatraktivnit. A ještě větší bylo překvapení, že po zveřejnění kvalitních fotek hned bylo více zájemců, kteří náš byt chtěli koupit. Dosáhli jsme dokonce vyšší ceny, protože ho najednou chtěli tři zájemci. Byt se prodal obratem.
Ivo, díky, tvoje kamarádka Mirka

Pronajímám jednopokojový byt a realitní kancelář mi doporučila službu firmy In-home staging. Navštívila mě paní Nepožitková, se kterou jsem společně byt upravila a nazdobila. Byt okamžitě vypadal útulně a zabydleně. Hned první zájemci si ho pronajali. Děkuji paní Ivaně i realitní kanceláři, která mi službu doporučila.
Iveta, Olomouc

Jak to že mi službu Home Staging nikdo nedoporučil dřív. Svůj byt jsem měl v nabídce tři měsíce a nějak mě nenapadlo, že kdybych ho trochu dal do pořádku, že by se lépe prodal. Při prodeji auta mě napadlo ho uklidit a vypakovat z něho mé věci, u bytu jaksi ne. Realitka mi doporučila cenu bytu snížit, nebo zprostředkování služby firmy In-home staging. Padla jasná volba - home staging. Výsledek bomba, spokojenost. Byt je prodán.
David, Olomouc