Hledáme makléře

Pokud máte zájem, ozvěte se nám.

pronájem 4+KK, Olomouc, Neředín

Zobrazit všechny náhledy

    Kontakt na makléře

  • Ivana Nepožitková
  • 607 944 817
  • nepozitkova@honesreal.cz
Zpět na seznam nemovitosti
Typ nabídky Pronájem
Kategorie Pronájem
Výměra 102
Dispozice 4+kk
Lokalita Olomouc Neředín
Cena 24 000 Kč

Výhradně pronajímáme luxusní byt 4+kk v novostavbě, který splňuje všechny představy moderního bydlení. Byt se nachází v nejvyhledávanější lokalitě v Olomouci - Neředíně, na konečné tramvaje 2 a 7. Byt je otočen k jihu a má velikost 102m2 + terasu 30m2. Zároveň s bytem se pronajímá sklep a garážové parkovací stání. Byt prošel v roce 2021 rekonstrukcí, kterou provádělo významné architektonické studio.

Byt má prostorný kuchyňský kout s novými moderními spotřebiči (myčka, zabudovaná lednička, indukční deska, trouba a mikrovlnná trouba). V pokoji je  dostatečné místo na velkou u sedací soupravu. Z obývacího pokoje jsou dvojité francouzské dveře na terasu.  Byt má prostornou chodbu,  kde je místěno velké množství zabudovaných šatních skříní. Z prostorné chodby se vchází do dvou samostatných velkých pokojů,  ze kterých se také vychází přímo francouzskými okny na velkou terasu, která  obklopuje byt. Z obytné části bytu se vchází do jednoho z pokojů, který má dvě okna.   Byt má samostatné WC s umyvadlem a oknem, koupelnu s luxusní vanou i sprchovým koutem s množstvím úložného nábytku a dostatkem místa na pračku i sušičku. I v koupelně je velké okno.  Terasa je částečně krytá a vchází se na ni ze tří pokojů, třemi francouzskými okny. 

Byt má podlahové vytápění, které je regulováno samostatným plynovým kondenzačním kotlem Junkers, který se užívá také k ohřevu vody.   Byt má nízké náklady na bydlení.  Volný ihned.