Hledáme makléře

Pokud máte zájem, ozvěte se nám.

byt, 4+KK, Olomouc, Neředín

Zobrazit všechny náhledy

    Kontakt na makléře

  • Ivana Nepožitková
  • 607 944 817
  • nepozitkova@honesreal.cz
Zpět na seznam nemovitosti
Typ nabídky Prodej
Kategorie Byty
Výměra 132
Dispozice
Lokalita Olomouc Neředín
Cena 6 490 000 Kč

Výhradně prodáváme luxusní byt 4+kk v novostavbě, který splňuje všechny představy moderního bydlení. Byt se nachází v nejvyhledávanější lokalitě v Olomouci - Neředíně, na konečné tramvaje 2 a 7. Byt je otočen k jihu a má velikost 102m2 + terasu 30m2. Zároveň s bytem se prodává sklep a garážové parkovací stání.

Byt má prostorný kuchyňský kout, kde je dostatečné místo pro velký kuchyňský stůl a dostatečné místo na prostornou sedací soupravu. Z obývacího pokoje jsou dvojité francouzské dveře na terasu.  Byt má prostornou chodbu,  kde je  místo pro umístění několika velkých skříní. Z prostorné chodby se vchází do dvou samostatných velkých pokojů,  ze kterých se také vychází přímo francouzskými okny na velkou terasu, která  obklopuje byt. Z obytné části bytu se vchází do jednoho z pokojů, který má dvě okna.   Byt má samostatné WC s umyvadlem  a oknem, koupelnu  s vanou i sprchovým koutem, kde je dostatek místa na pračku i sušičku. I v koupelně je velké okno.  Terasa je částečně krytá a vchází se na ni ze tří pokojů, třemi francouzskými okny. 

Byt má podlahové vytápění, které je regulováno samostatným plynovým kondenzačním kotlem Junkers, který se užívá také k ohřevu vody.   Byt má nízké náklady na bydlení.

Pokud se bude byt kupovat pomocí hypotečního úvěru, výhodné financování je výhradně  zajišťováno  naší RK.

Energeická třída C