Hledáme makléře

Pokud máte zájem, ozvěte se nám.

Prodej rodinného domu, Olomouc - Slavonín

Zobrazit všechny náhledy

    Kontakt na makléře

  • Jiří Malý
  • 603 445 256
  • j.maly@porfin.cz
Zpět na seznam nemovitosti
Typ nabídky Prodej
Kategorie Domy
Výměra 178
Dispozice větší
Lokalita Olomouc - Slavonín
Cena 8 950 000 Kč

V jedné z nejžádanějších lokalit v Olomouci nabízíme exkluzivně k prodeji novější patrový rodinný dům, jež je součástí dvojdomku, o zastavěné ploše 108 m2, užitné ploše 178 m2 a s pozemkem o velikosti 1066 m2. Dům je v provedení dřevostavba, rok kolaudace 2002.

Dům má základní dispozici 5+kk v tomto rozložení:
Přízemí: obývací pokoj s krbem a francouzskými okny orientovanými do zahrady, jídelní a kuchyňský kout, příruční komora přiléhající ke kuchyňskému koutu, jeden pokoj s výhledem do zahrady, koupelna s WC a sprchovým koutem, hospodářská místnost (pro pračku, sušičku, atd.).
Podkrovní patro: ložnice se šatnou a střešním oknem, 2 pokoje s jedním oknem ve štítu a druhým oknem střešním, podesta, koupelna s WC, bidetem a hydromasážní vanou, komora a samostatná místnost s finskou saunou o rozměrech 1,8x2 m2.
Ve všech pokojích vč. podesty jsou plovoucí podlahy. Obě koupelny s WC, hospodářská místnost, kuchyňský kout s příruční komorou a vstupní chodba mají keramickou dlažbu. Všechna plastová okna mají předokenní žaluzie, parapety jsou opatřeny kováním pro uchycení květinových truhlíků.

Další součásti RD: dřevěné schodiště, půda o velikosti celkového půdorysu domu, garáž s dálkově ovládanými vraty, velká zimní zahrada ve tvaru „L“ o ploše 24m2, u domu směrem do zahrady dlážděná terasa o ploše 21 m2 (7 x 3 m), dvě parkovací stání na pozemku před domem. Směrem do ulice je kovový plot se dvěma dálkově ovládanými bránami, umožňujícími vjezd na pozemek.

Zahrada je orientována do přilehlých polí s ničím nerušeným výhledem do krajiny. Má kopanou studnu s užitkovou vodou pro elektronicky řízené závlahy, okrasný rybníček o rozměrech cca 4,5 x 2 m a skleník o rozměrech 4 x 3 m. Středem celé zahrady vede dlážděný chodník, který spojuje dům s vydlážděnou plochou určenou pro budoucí zahradní altán (velikost 17 m2) a který končí u zadní branky s výstupem do polí (vše provedeno v zámkové dlažbě). Podél chodníku je zahradní osvětlení.

Dům je díky použité technologii výstavby energeticky nenáročný. Nízkou spotřebu energií umocňuje vytápění domu a ohřev vody prostřednictvím tepelného čerpadla (systém vzduch – voda), které je napojeno na otopný a chladicí systém, funguje tedy i jako klimatizace. Dům má velmi nízké náklady na elektřinu. Za vytápění, klimatizaci, ohřev vody a za spotřebu všech el. spotřebičů a osvětlení platil majitel v posledních letech u společnosti ČEZ kolem 35 tis. Kč za rok.

Dům ocení zejména milovníci velké zahrady a díky tepelnému čerpadlu také ekologičtí fandové. Doporučujeme prohlídku.